^

FAQ

Najcześciej zadawane pytania

Pokaż / ukryj wszystkie odpowiedzi
Co to jest Flipper?
Flipper to zmyślny uchwyt na szczoteczkę do zębów o unikatowym wzornictwie. Pozwala przechowywać szczoteczkę w „zamkniętej” komorze, chroniącej ją przed zanieczyszczeniami i jest intuicyjny w użyciu.
Dlaczego powinieniem używać Flippera?
Flipper to łatwy i higieniczny sposób na przechowywanie szczoteczki. Dzięki swojej zamkniętej przestrzeni chroni szczoteczkę przed zanieczyszczeniami, bakteriami i kurzem, które mogą powodować wiele chorób, na przykład zapalenie dziąseł. Ponadto Flipper jest łatwy w użyciu, uroczy i zabawny!
Jak działa Flipper?
Flipper działa praktycznie automatycznie. Otwiera się i zamyka jednym dotknięciem. Pchnij szczoteczkę do przodu aby umieścić ja wewnątrz Flippera lub przyciągnij lekko do siebie aby wyjąć szczoteczkę.
Jaka jest różnica między Flipperem a innymi podobnymi uchwytami na szczoteczki do zębów?
Flipper jest innowacyjnym, rozpoznawalnym na świecie rozwiązaniem, chronionym międzynarodowymi patentami i wyróżniony wieloma nagrodami: The International Reddot Design Award, Singapore Design Award and Malaysia Good Design Award. Flipper to najwyższa jakość w sferze innowacyjności, wzornictwa, użytych materiałów, higieny i bezpieczeństwa.
Jak utrzymać szczoteczkę do zębów i Flipper w czystości?
Po myciu zębów umyj dokładnie szczoteczkę, usuwając pozostałości pasty do zębów oraz cząsteczki resztek jedzenia, które właśnie usunąłeś myjąc zęby. Opłucz pod bieżącą wodą, strząśnij aby usunąć nadmiar wody spomiędzy włosia. Umieść we Flipperze. Flipper jest całkowicie higieniczny. Powinieneś czyścić swój Flipper raz na miesiąc. W tym celu rozłóż Flipper na części, namocz i wyczyść szczoteczką/ściereczką. Złóż elementy i używaj dalej.
Jak mogę przytwierdzić Flipper do ściany lub lustra?
Flipper wyposażony jest w dwie przyssawki. Wystarczy, że przyciśniesz przyssawki do gładkiej i czystej powierzchni jak lustro czy glazura i Flipper będzie przymocowany. Jeśli zechcesz przenieść Flipper w inne miejsce, odczep od ściany i przytwierdź tym samym sposobem w nowym miejscu.
Czy Flipper może być przymocowany do każdej ściany pokrytej płytkami?
Proponujemy , aby mocować Flipper na gładkiej, nieporowatej i czystej powierzchni ( takiej jak lustra lub gładkie płytki), przyssawki mogą nie działać dobrze na płytkach z teksturą i o nierównej powierzchni.
Czy Flipper wytrzyma obciążenie mojej szczoteczki?
Flipper został zaprojektowany tak, aby wytrzymać obciążenie do 150 gram. Większość szczoteczek na rynku waży mniej niż 75 gram.
Czy moja szczoteczka będzie pasowała do Flippera?
Zdecydowana większość szczoteczek do zębów pasuje do Flippera. Przeważnie szczoteczki mają przewężenie za częścią myjącą (z włosiem) dzięki czemu pasują do Flippera.
Jaka jest żywotność Flippera?
Nasze badania i testy pokazały, że Flipper może wytrzymać 50.000 „pstryknięć”. Odpowiada to użytkowaniu Flippera 3 razy dziennie przez 45 lat.
Jaka jest żywotność przyssawek?
Żywotność zależy od powierzchni, do której są przymocowane przyssawki i kondycji powierzchni. Na lustrach przyssawki mocno trzymają się nawet do 3 lat.
Co powinienem zrobić, gdy przyssawki się zdeformują lub stracą właściwości przywierające?
Zanurz przyssawki w gorącej wodzie (około 60°C) na 10 minut. Przyssawki powinny odzyskać kształt i właściwości przywierające.
Czy Flipper jest bezpieczny w użytkowaniu?
Jak najbardziej! Flipper poddawany jest dokładnym kontrolom pod względem bezpieczeństwa, przeprowadzanym przez wiodące laboratoria Europejskie i Amerykańskie. Flipper spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa użytkowania, ochrony środowiska. Do produkcji używane są najwyższej jakości bezpieczne materiały.