^

Odkąd używamy Flippera mój syn jest podekscytowany na samą myśl o myciu zębów

To fantastyczny produkt, który pomógł wzbudzić zainteresowanie szczoteczką do zębów u mojego syna i kwestią chronienia jej przed obecnymi w łazience zarazkami. Natychmiast zauważył przymocowane do lustra zwierzątko a gdy je otworzył był przeszczęśliwy. Co prawda szczotkowanie zębów nadal nie jest ulubioną czynnością ale teraz syn przynajmniej nie ucieka z łazienki przez szczoteczką do zębów.

Naucz dziecko higieny razem z Flipperem

Niedawno otrzymałam zamówiony Flipper i dałam go mojej sześcioletniej córce. Od razu zorientowała się jak to działa i jak używać Flippera i bardzo uważa na to aby nie zostawiać szczoteczki luzem. Flipper otwiera się kiedy delikatnie pociągnie się za szczoteczkę i zamyka kiedy szczoteczkę umieszczamy we Flipperze.

Zmyślny uchwyt na szczoteczkę, nie tylko dla dzieci

Przydatny w podróży. Łatwo się zamyka gdy wkłada się szczoteczkę i łatwo otwiera za pomocą delikatnego pociągnięcia.Trzyma się na lustrze bardzo dobrze (co jest dość rzadko spotykane, gdyż używane przeze mnie dotychczas przyssawki szybko odpadały od lustra.)

Doskonały do zabrania w podróż

Uwielbiam te uchwyty do szczoteczek. Nie zawsze były takie fajne, ale te są idealne jako drobny dodatek do prezentu albo jako niespodzianka na Mikołajki. Zarówno mąż i ja korzystamy z Flipperów w podróży. To lepsze niż trzymanie szczoteczki w kubeczku albo na hotelowej umywalce. Pozatym nigdy nie zapominam szczoteczki z hotelu podczas pakowania, gdyż mam ją zawsze na widoku. Zdecydowanie polecam każdemu.

Makes Brushing Teeth Fun

Mamy po jednym Flipperze dla każdej z naszych córek (2 I 4 lata). Córki uwielbiają swoje Flippery. Z łatwością poznają która szczoteczka jest czyja. Zniknął problem poszukiwania zaginionych szczoteczek. Obie bez trudu umieszczają szczoteczkę we Flipperze i ją z niego wyjmują. Przyssawki bardzo dobrze utrzymują Flipper na lustrze. Jedyną niedogodnością jest czyszczenie Flippera w środku. Dziewczynki nie potrafią jeszcze dokłądnie opłukać swoich szczoteczek i zdarza się, że odwieszają szczoteczki ociekające pianą z pasty, która to piana zasycha na dole Flippera. Na szczęscie łatwo daje się spłukać.

Fajne zwierzaki

Kupiliśmy Flippery dla siostrzenic na święta. Pokochały je od razu. Idealne dla podróżujących I do użytku w domu. Łatwe w uzyciu. Pozwalają trzymać każdą szczoteczkę osobno, a nie razem ocierające się o siebie wkubeczku.

Uroczy i praktyczny

Uwielbiam ten produkt. Jest łatwy w obsłudze. Doskonały w podróży i do użytku domowego. I jest taki uroczy.